ikonki

Witamy na stronie - blogu biblioteki szkolnej

Po kilku latach strona biblioteki szkolnej w nowej odsłonie, tym razem w formie bloga już w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie - poprzednia strona istniała jeszcze w czasach Zespołu Szkół Mechanicznych.

Stworzenie bloga to pomysł na dodatkowy sposób komunikowania się z czytelnikami i przekazywania informacji na temat naszej biblioteki i jej działalności. Mam nadzieję, że strona Wam się spodoba, będziecie tu zaglądać i dzielić się spostrzeżeniami na temat tego przedsięwzięcia i pracy biblioteki. Obecna strona powiązana jest z innymi profilami biblioteki na portalach społecznościowych.
Wszystkim naszym czytelnikom - uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły, a także sobie - życzę, by zarówno sama biblioteka, jej zbiory, jak i nowa strona spełniły nasze oczekiwania. 

Zapraszam do odwiedzania naszej biblioteki, chętnych zapraszam do współpracy, a wszystkich do czytania bloga, ale przede wszystkim, do czytania książek, bo "kto czyta, ten żyje podwójnie" (Umberto Eco).

Więcej o stronie i wykorzystywanych na niej materiałach czytaj TUTAJ...

Bibliotekarz
mgr Agnieszka Brzeźna